Kariera - Jawor - na rynku od 1988

Kariera

Oferty pracy:
Monter konstrukcji aluminiowych – produkcja aluminiowej stolarki budowlanej

Główne obowiązki:
• Praca przy produkcji aluminiowej stolarki budowlanej
• Montaż konstrukcji na budowie

Wymagania:
• pracowitość
• obowiązkowość
• umiejętność działania w zespole
• umiejętność samodzielnej pracy
• niezawodność
• prawo jazdy kat. B
• elastyczność
• punktualność
• dokładność i sumienność

Mile widziane:
• Doświadczenie w zakresie montażu stolarki aluminiowo-szklanej

Co oferujemy:
• Umowa o pracę
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Terminowość wypłat
• Praca w wykwalifikowanym zespole
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”