Fasady aluminiowo- -szklane
Daszki szklane
Drzwi aluminiowe przesuwne tarasowe

Firma Jawor istnieje na rynku od 1988 roku. Jej założyciele, technolodzy drewna rozpoczęli działalność w stolarce drzewnej, z czasem zamieniając drewno na aluminium. Podążając za potrzebami i trendami na rynku budowlanym, rozszerzyli swoją wiedzę, wcielając w życie nowe technologie poparte doświadczeniem.

Dziś firma Jawor jest firmą rodzinną. Jeden z jej prekursorów zaangażował następców, inżynierów i projektantów, którzy nie tylko kontynuują działalność przedsiębiorstwa, ale również wprowadzają na rynek wiele nowości i ciekawych rozwiązań.

Współpraca z czołowymi producentami w branży pozwoliła firmie Jawor na rozszerzenie przestrzeni produkcyjno-handlowej oraz zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Ciągły rozwój jak i wprowadzanie nowych technologii powoduje wzbogacenie oferty firmy, mające na celu uwzględnienie indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkie rozwiązania posiadają konieczne certyfikaty i pozwolenia. Do wszystkich zadań stosuje się podejście indywidualne, rozwiązując każdy najmniejszy detal konstrukcji, tworzy się dzięki temu trwałe i niezawodne konstrukcje aluminiowe. Firma posiada aprobaty techniczne m.in. Instytutu Techniki Budowlanej, Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, Państwowego Zakładu Higieny oraz Krajowy certyfikat zgodności dla aluminiowych drzwi i okien przeciwpożarowych, uprawniający do produkcji i montażu konstrukcji ogniowych.